tel: +421 948 351 870

Tvorba web stránok
na mieru podľa vašich predstáv

Tvoríme web stránky s dizajnom doslova na mieru. Vzhľad vašej novej web stránky bude presne podľa vašich predstáv.

Web stránka na mieru Web stránka zo šablóny
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu
na mieru

Moderná web stránka musí byť pútavá, pre návštevníka príťažlivá, ale hlavne prehľadná. Pred samotným kódovaním klientom najskôr vypracujeme niekoľko grafických návrhov podľa ich zadania. Máte tak na výber z viac dizajnov, ktoré sa ešte doladia podľa vašich predstáv. Dizajn musí byť robený s ohľadom na orientáciu na webe. To znamená, že základné prvky musia byť pútavé a dobre viditeľné.

Pri návrhu a kódovaní dizajnu kladieme dôraz na maličkosti, ktoré ako celok vytvárajú nadštandardný vzhľad. Veľa majiteľov webov podceňuje vzhľad web stránky a tým znižuje návštevnosť a tým aj zisky. Väčšina návštevníkov z vašej web stránky odíde, pokiaľ sa hneď prvých sekundách nevie z orientovať a nájsť to čo potrebuje.

Návrh > Doladenie návrhu > 100% hotový dizajn = Váša spokojnosť

Chcem web stránku na mieru

Respozívna web stránka
je samozrejmosťou

Štatistiky ukazujú, že čoraz viac sa využívajú mobilné telefóny a tablety. Web stránka musí byť preto responzívna, teda upravená pre zobrazenie na týchto zariadeniach. Weby, ktoré nie sú responzívne sa dokonca ani nezobrazia vo vyhľadávačoch v mobiloch ani tabletoch. Web stránky, ktoré nie sú responzívne sú preto znevýhodnené pred tými, ktoré respomzívne sú. U nás je responzívny dizajn samozrejmosťou pri tvorbe každej web stránky a je zahrnutý v cene. Web stránka vám tým pádom bude fungovať na mobilných zariadenia, tabletoch, notebookoch, deskotopoch a televízoroch.

Mobily Tablety Notebooky Deskoty Televízory

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Funkcie
na mieru

Responzivita je úprava dizajnu pre všetky rozlíšenia respektíve zariadenia. Responzívne web stránky teda fungujú správne na mobiloch, tabletoch a všetkých rozlíšeniach obrazoviek. Čoraz viac návštevníkov surfuje po internete na svojich smartfónoch a preto by mal byť responzívny dizajn súčasťou každej web stránky.

Od roku 2014 zaviedla spoločnosť Google nové algoritmy, ktoré zvýhodňujú web stránky s responzívnym dizajnom vo výsledkoch vyhľadávania. Vaša responzívna web stránka bude mať oproti konkurencií, ktorá responzivitu nemá náskok.

Mobily Tablety Notebooky Deskoty Televízory

Chcem web stránku na mieru

Administrácia
na správu obsahu

Pomocou administrácie môžete editovať obsah, nastavenia a spravovať svoje kampane. Administrácia obsahuje jednoduchý textový editor, ktorý slúži na úpravu textu. Svoj text si tak môžete naformátovať podobne, ako vo Worde. Pomocou editora môžete tiež vkladať obrázky a galérie. Editor slúži na úpravu existujúcich podstránok, ale napríklad aj na písanie blogov a vytváranie nových podstránok.

Administráciu, ktorá je pomerne jednoduchá, vám prispôsobíme podľa vašej potreby. Zákazníkom poskytujeme video-návody, ušité na mieru alebo osobné školenie priamo v Žiline. Veľmi rýchlo sa tak naučíte pracovať zo systémom a pochopíte podstatu on-line marketingu.

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok

Ako prebieha proces
tvorby webovej stránky v Považskej Bystrici?

1.
Tvorba webových stránok

Kontaktovanie

2.
Tvorba webových stránok

Konzultácia

3.
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu

4.
Tvorba webových stránok

Tvorba webu

5.
Tvorba webových stránok

Odovzdanie
a zaškolenie

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Hodnotenie našich služieb

4.7/5 - (15 votes)

Naša spoločnosť sa zameriava na tvorbu web stránok v okolí Považskej Bystrice. Tvoríme profesionálne a responzívne web stránky s moderným dizajnom na mieru. Kvalitná web stránka by v dnešnej dobe mala byť súčasťou každej firmy. Čoraz viac ľudí komunikuje a získava informácie pomocou internetu. Firemná web stránka môže slúžiť ako online portfólio vašej práce, ale hlavne na získavanie novej klientely. Dnes však už nejde len o to mať obyčajný web so zastaraným dizajnom a obsahom. Slovenský internet stále rastie a vyhrávajú firmy s kvalitným webom.

Pre koho sú vhodné web stránky Naša spoločnosť Webgrafix.sk tvorba web stránok Považská Bystrica sa zameriava na tvorbu firemných web stránok. Tu naše portfólio nekončí. Zaoberáme sa tiež tvorbou e-shopov, blogov alebo internetových magazínov v okolí Považskej Bystrice ale aj po celom Slovensku.

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek


    Tel: +421 948 351 870