tel: +421 948 351 870

Doplnkové služby
pre vaše potreby

Okrem tvorby web stránok a e-shopov ponúkame tiež širokú ponuku doplnkových služieb z oblasti online marketingu. Medzi naše ponúkané služby patria tiež grafické práce, tvorba textov, správa sociálnych účtov a optimalizácie pre vyhľadávače.

Mám záujem o službu
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Grafické
práce

V ponuke našich služieb nájdete aj grafické práce. Ide napríklad o tvorbu reklamných prospektov, vizitiek, plagátov, letákov, bannerov a iných tlačovín. Okrem printovej grafiky vám dokážeme spracovať aj grafiku na online reklamu.

Ide najmä o obrázky na sociálne siete, blogy, PR články, PPC reklamu a iné. V praxi to znamená, že pokiaľ napríklad potrebujete graficky spracovať vizuál facebookovej stránky, stačí nás osloviť. To isté platí pre obrázky, ktoré budú súčasťou príspevku v blogu.

Mám záujem o grafické práce

Tvorba textov
na mieru

Tvorba textov je odborne nazývaná copywriting. Ide o profesionálne písanie textov na mieru. Každý človek nie je spisovateľ a ktokoľvek nedokáže napísať dobre čitateľný text, ktorý čitateľa upúta a zároveň mu odovzdá informačnú hodnotu.

Práve pre takých zákazníkov ponúkame našu službu – tvorba textov. Vy nám zadáte základnú štruktúru a údaje, podľa ktorých sa bude text písať, a my celý text napíšeme za vás.

Mám záujem o tvorbu textov
Tvorba webových stránok

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek


    Tel: +421 948 351 870