Web dizajn na mieru - Tvorba web stránok na mieru

Správa
produktov

Vytvoríme vám e-shop s možnosťou neobmedzeného pridávania produktov, kategórií, značiek a filtrov.

Responzívny dizajn - Mobilný dozajn

Skladové
hospodárstvo

Pomocou správy skladu budete mať aktuálny prehľad a počte vašich produktov na sklade. Celý proces je z automatizovaný.

Funkcie web stránky na mieru

Objednávkový
proces

Všetky objednávky uvidíte na jednom mieste. Pri každej objednávke uvidíte informácie o kupujúcom a objednané položky...

Administrácia web stránky

Automatické
faktúry

Automatické generovanie faktúr vám ušetrí kopec času. Systém sám generuje faktúry v PDF formáte.

Zabezpečenie web stránky

Predaj a
štatistiky

Majte prehľad o vašich výnosoch za určité obdobie (deň, týždeň, mesiac, rok).

Webgrafix.sk

Vernostný
program

Pomocou zliav, kupónov a vernostného programu možno získať nových zákazníkov.

Zaškolenie na úpravu web stránky

E-shop
na mieru

Dizajn a funcie tvoríme na mieru. Stačí nám zadať parametre ako má e-shop vyzerať a ako má fungovať.

Štatistiky návštevnosti web stránky

Ďalšie
výhody

V cene tvorby sú služby ako napojenie na sociálne siete, Štatistiky návštevnosti...

Aké môžu byť funkcie e-shopu:

 • odber noviniek
 • emailové oznámenia
 • platobné brány
 • výber dopravy
 • výber platby
 • akciové produkty
 • prepojenie na soc. účty
 • recenzie produktov
 • neobmedzený úložný priestor
 • vlastný blog
 • responzívny dizajn
 • štatistiky predaja
 • napojenie na porovnávače + 59 €
 • databáza zákazníkov
 • správa daní
 • základné SEO
 • zákaznícka administrácia
 • funkcie na mieru
 • 25 GB priestoru pre emaily
 • kontaktný formulár
 • vyhľadávanie produktov
 • galéria produktu
 • označenie TOP produktov
 • produktové filtre
 • základné SEO
 • kalkulácia poštovného
 • dizajn na mieru
Webgrafix.sk

Kontaktovanie

Potrebujete si založiť kvalitný e-shop a neviete ako na to? Oslovte nás a my vás presvedčíme o tom, že kvalitný a úspešný e-shop stojí na kvalitných základoch, ktoré vám my s radosťou postavíme.
Pýtate sa, prečo by ste mali osloviť práve nás? Pretože my radi robíme veci premyslene a krok po kroku. Zvažujeme riziká a snažíme sa ich už pri samom začiatku eliminovať do najväčšej možnej miery. Pri tvorbe našich e-shopov používame moderné technológie, dobrý vkus a to najdôležitejšie rozum. Presvedčte sa sami a ozvite sa nám telefonicky alebo nám napíšte.
Webgrafix.sk

Konzultácia

Na rozdiel od väčšiny spoločností, ktoré sa zaoberajú tvorbou webov a e-shopov , my radi počúvame čo nám hovoria druhí. Pochopenie požiadaviek klienta je pre nás totiž kľúčom k úspechu. Po tom čo nás oslovíte, dohodneme stretnutie, na ktorom si odkonzultujeme všetko potrebné pre založenie vášho e-shopu.
Poviete nám o svojich produktoch alebo službách, o tom koho chcete osloviť a o tom, aké sú vaše špeciálne požiadavky. Internetový obchod musí spĺňať niekoľko základných kritérií a k tomu potrebujeme vedieť základné informácie práve od vás, ako budúceho majiteľa eshopu. Po tom, čo nám bude všetko jasnejšie už necháte prácu na nás a my sa postaráme o ostatné. Svoju prácu milujeme a preto sa v nej snažíme neustále realizovať aj zdokonaľovať. Dohodnite si s nami stretnutie a my vám o tom povieme viac.
Webgrafix.sk

Výber dizajnu

Vraví sa, že oči sú dverami do duše. V našom prípade je dizajn vstupnou bránou do vášho eshopu a dverami, ktorými sa návštevník rozhodne vstúpiť dnu. Vizualizácia je dnes maximálne dôležitá a my k nej pristupujeme poctivo, čo je vidieť aj na weboch ktoré vytvárame.
Dizajn nás sprevádza vždy a všade a pri našej práci tvorí osobitnú kapitolu. Každý e-shop je špecifický a vyžaduje si istú dávku trpezlivosti a dobrého vkusu. Keďže ideme s dobou, pri tvorbe používame tie najmodernejšie dizajnové riešenia, vďaka ktorým vás nikto neprehliadne. Okrem pútavosti e-shopu je veľmi dôležitá orientácia v ňom. Ide o váš biznis a preto je dôležité aby, sa v ňom zákazník nestratil. Ľahká manipulácia a jednoduchá prehľadnosť musia vo vašom internetovom obchode za každú cenu figurovať. Ľudia nemajú radi stránky ktoré sú chaotické, komplikované a neprehľadné. Jednoduchosť nemusí byť zároveň nudná. E-shopy ktoré tvoríme sú vkusné, lákavé a svieže s jednoduchou orientáciou a nadčasovým dizajnom, čo môžete posúdiť aj sami.
Webgrafix.sk

Tvorba web stránky

Veci máme radi pod kontrolou a tak to je aj pri tvorbe vášho e-shopu. Jeho tvorbu nenechávame na náhodu a preto si ju hneď na začiatku rozdelíme do niekoľkých systematických krokov. Najprv si vytvoríme jeho základnú kostru a potom sa pustíme do ďalších detailov. Od hrubého náčrtu až k dôležitým maličkostiam. Aj takto môže vyzerať naša práca. Nechajte nám voľné ruky a presvedčte sa, že výsledok bude stáť za to.
Každej sekcii vášho e-shopu budeme venovať špeciálnu pozornosť. Keďže medzi naše charakteristické črty patrí aj perfekcionizmus, snažíme sa s ním pracovať a smerujeme ho aj na tie najmenšie detaily na ktorých si zakladáme. Každý jeden internetový obchod je jedinečný a ku každému pristupujeme individuálne podľa toho, čo si klient želá a čo od nás očakáva. Dovoľte nám presvedčiť vás o tom, že váš eshop môže byť pútavý a bude vám po chuti.
Webgrafix.sk

Školenie

Veľa ľudí sa pýta, čo má z takého e-shopu ak s nim aj tak nebude vedieť pracovať... Neexistuje prekážka ktorá, by vás na ceste za úspechom mohla zastaviť. Je jedno, či ste skúsený marketingový špecialista alebo obyčajný laik, ktorý začína podnikať. Ak človek chce, dosiahne všetko čo si zaumieni.
My vám to radi uľahčíme a zaškolíme vás na všetko potrebné. Ukážeme vám, ako budete môcť váš e-shop upravovať a tiež vás prevedieme celým systémom tak, aby vám bolo všetko jasné ešte pred zahájením posledných úprav. Nechajte to na nás a my sa postaráme o všetko. Navyše sa nás kedykoľvek môžete opýtať na nejasnosti, ktoré vám vŕtajú hlavou. Na tie vám vždy radi zodpovieme a ukážeme vám možné riešenia a triky, ktoré vášmu e-shopu môžu rozhodne pomôcť.
Webgrafix.sk

Finish

Ak už bude váš e-shop hotový a schopný prevádzky, ešte za horúca vám od neho odovzdáme všetky potrebné prístupové údaje. Kvalita je pre nás prvoradá a preto odovzdávame funkčné, dokončené a do detailov upravené e-shopy. Už bude rad len na vás.
Ako býva zvykom , o svojich klientov sa staráme aj po tom, čo im odovzdáme vybavenú zákazku. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo problémov s vašim e-shopom nám môžete zavolať alebo poslať email a my sa to budeme snažiť v čo najkratšom čase vyriešiť. Naša práca nás baví a robíme to pre vás a s chuťou. Nenechajte sa nahovoriť na podpultový, rýchlo vytvorený e-shop z druhej ruky. Stavte na profesionalitu a kvalitu , ktorú u nás vždy nájdete.

Hodnotenie našich služieb

E-shopy
4.4 (88%) 20 votes
Nikolfashion.sk

Nikolfashion.sk

Tvorba e-shopu Nikolfashion.sk

Autosulavik.sk

Autosulavik.sk

Tvorba inzerného portálu Autosulavik.sk

Jukabau.de

Jukabau.de

Tvorba web stránky Jukabau.de

Duxxmediacie.sk

Duxxmediacie.sk

Tvorba web stránky Duxxmediacie.sk

Bud fit

Bud fit

Tvorba web stránky pre fitnness projekt

Majestic

Majesctic bar

Tvorba web stránky pre Majestic bar

Dovimex.cz

Dovimex.cz

Tvorba web stránky Dovimex.cz

Bestdivesystems.sk

Bestdivesystems.sk

Tvorba e-shopu Bestdivesystems.sk

Vteple.sk

Vteple.sk

Tvorba web stránky Vteple.sk

Bestdivesystems.sk

Vstrekovace

Tvorba web stránky vstrekovac