tel: +421 948 351 870

Tvorba web stránok
na mieru

Tvoríme moderné a zaujímavé web stránky, ktoré sú robené o s ohľadom na vaše potreby. Vytvoríme niekoľko grafických návrhov a vy si vyberiete.

Web stránka na mieru Web stránka zo šablóny
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu
na mieru

Kvalita dizajnu a rozloženie jednotlivých prvkov väčšinou ovplivňuje to či návštevník na vašej web stránke zostane alebo navštívy konkurenciu. Pokiaľ sa návštevník na stránke nevie zorientovať väčšinou odchádza. Dizajn by preto mal byť prehladný, ale zároveň moderný a lákavý pre návštevníka. Dizajn web stránky treba zostavovať tak, aby boli navigačné prvky (menu, vyhľadávanie) dobre viditeľné a pútavé.

Kvalitný web dizajn tiež musí obsahovať prvky v zdrojovom kóde, ktoré bežný návštevník možno nepozná ale sú podstatné pre SEO. Ide napríklad o využívanie alt, title alebo meta údaje.

Chcem web stránku na mieru

Funkcie
na mieru

Tvoríme profi web stránky s bežnými funkciami ako kontaktné formuláre, galérie, sociálne prepojenia alebo newsletter.

V prípade potreby vám dokážeme pridať aj zložitejšie funkcie ako napríklad diskusné fórum, formuláre na pridávanie článkov samotnými návštevníkmi, klientskú zónu, inzertné portále, video galérie...

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Responzívna
webová stránka

Responzivita je úprava dizajnu pre všetky rozlíšenia respektíve zariadenia. Responzívne web stránky teda fungujú správne na mobiloch, tabletoch a všetkých rozlíšeniach obrazoviek. Čoraz viac návštevníkov surfuje po internete na svojich smartfónoch a preto by mal byť responzívny dizajn súčasťou každej web stránky.

Od roku 2014 zaviedla spoločnosť Google nové algoritmy, ktoré zvýhodňujú web stránky s responzívnym dizajnom vo výsledkoch vyhľadávania. Vaša responzívna web stránka bude mať oproti konkurencií, ktorá responzivitu nemá náskok.

Mobily Tablety Notebooky Deskoty Televízory

Chcem web stránku na mieru

Administrácia
na správu obsahu

Pomocou administrácie budete môcť upravovať svoju web stránku a aktualizovať obsah podľa vašich potrieb. Zákazníkom poskytujeme video-návody pomocou, ktorých zvládne editovať web stránku naozaj každý. Administráciu sme schopný nastaviť podľa vašich požiadaviek.

Vaše administračné rozhranie môže obsahovať štatistiky návštevnosti, SEO nastavenia pre každú podstránku, možnosť pridávania nových podstránok alebo článkov...

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Zoškolenie do systému
do systému

Naši klienti sú po dokončení web stránky zaškolení, aby patrične dokázali ovládať a editovať obsah web stránky. Zaškolenie prebieha prostredníctvom video návodov, textových návodov alebo na osobnom stretnutí. Pri niektorých klientoch využívame tiež program na vzdialené zdieľanie plochy. Uvidíme vašu plochu a pohyb myši na nej. Poradíme vám čo robíte zle.

Klientom tiež radíme aké kroky treba v budúcnosti vykonať, aby bola ich web stránka úspešná. Poskytujeme školenia v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače, nastavení a správy sociálnych účtov a celkového online marketingu. To všetko je v cene tvorby web stránky, pretože sme radi za úspešné projekty, na ktorých sme pracovali.

Chcem web stránku na mieru

Ako prebieha proces
tvorby webovej stránky v Trenčíne?

1.
Tvorba webových stránok

Kontaktovanie

2.
Tvorba webových stránok

Konzultácia

3.
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu

4.
Tvorba webových stránok

Tvorba webu

5.
Tvorba webových stránok

Odovzdanie
a zaškolenie

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Hodnotenie našich služieb

4.5/5 - (6 votes)

Ponúkame tvorbu web stránok v Trenčíne a jeho okolí. Vytvoríme vám profesionálnu web stránku s responzívnym dizajnom na mieru. Klientom ponúkame férové jednanie, profesionálne služby a dostupné ceny. Tvorbou web stránok, e-shopov a online marketingom sa venujeme už niekoľko rokov čo sa odzrkadlilo na desiatkach úspešných projektov.

Sme tým skúsených freelancerov, ktorí sa venujú tvorbe web stránok, dizajnu a online marketingu už niekoľko rokov. Ponúkame vám férové jednanie a profesionálne riešenia ušité na mieru. Naša spoločnosť WebGrafix.sk tvorba web stránok Trenčín sa zameriava predovšetkým na tvorbu firemných web stránok a e-shopov. Dokážeme však omnoho viac ako napríklad it magazíny, inzertné portály. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si snami stretnutie.

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek