tel: +421 948 351 870

Tvorba web stránok
na mieru presne podľa predstáv

Vytvoríme vám web stránku s dizajnom na mieru, ktorý vám bude vyhovovať.

Web stránka na mieru Web stránka zo šablóny
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu
na mieru

Kvalitná web stránka by mala mať zaujímavý a moderný dizajn, ktorý však musí byť prehľadný. Klientom vždy pre tvorbou web stránky vytvoríme niekoľko návrhov dizajnu a oni si tak môžu vybrať, ten ktorý im vyhovuje, prípadne ho spolu ešte doladíme. Podstatné prvky ako menu, vyhľadávanie základne popis by mali byť dobré viditeľné. Návštevník sa musí hneď po načítaní webu vedieť zorientovať.

Pri tvorbe dizajnu sa zameriavame na maličkosti, ktoré vždy vytvoria pekný a moderný dizajn. Vzhľad webu naozaj netreba podceňovať, pretože veľa návštevníkov hodnotí web stránku a teda aj kvalitu firmu práve podľa dizajnu.
Návrh > Doladenie návrhu > 100% hotový dizajn = Váša spokojnosť

Chcem web stránku na mieru

Funkcie
podľa vašich predstáv

Medzi bežné funkcie patria kontaktné formuláre, fotogalérie alebo mapy. Tu naše schopnosti však nekončia a dokážeme oveľa viac. Vaša web stránka môže obsahovať funkcie ako diskusné fórum, klientsku zónu, jazykové mutácie alebo prepojenia na sociálne siete.

Web stránky tvoríme pomocou php, html, css a js kódu. V prípade potreby vytvárame web stránky s redakčným systémom. Vy si tak v budúcnosti budete môcť sami upravovať text, pridávať fotografie a vytvárať blogy.

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Responzivita
zobrazenenie na mobiloch

Každá profesionálna web stránka by mala byť responzívna, teda upravená pre zobrazenie všetkých zariadeniach (mobily, tablety, notebooky a ostatné zariadenia). Google v roku 2014 zmenilo algoritmus a zvýhodňuje web stránky, ktoré sú responzívne. Webové stránky, ktoré nemajú responzívny dizajn sa dokonca ani nemusia zobraziť vo výsledkoch vyhľadávania na vašich mobilných zariadeniach a tabletoch.

Pre vysokú podstatu responzívneho dizajnu, preto klientom ponúkame web stránky aj s responzívnym dizajnom v cene tvorby web stránky. Váš web tak bude správne bežať na všetkých zariadeniach.

Mobily Tablety Notebooky Deskoty Televízory

Chcem web stránku na mieru

Ako prebieha proces
tvorby webovej stránky v Žiline?

1.
Tvorba webových stránok

Kontaktovanie

2.
Tvorba webových stránok

Konzultácia

3.
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu

4.
Tvorba webových stránok

Tvorba webu

5.
Tvorba webových stránok

Odovzdanie
a zaškolenie

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Hodnotenie našich služieb

4.4/5 - (30 votes)

Zameriavame sa na tvorbu web stránok v Žiline a jej okolí.. Tvoríme responzívne web stránky, teda web stránky upravené aj pre mobilné zariadenia a tablety. Profesionálna web stránka by mala byť súčasťou každej firmy. Ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú informácie prostredníctvom internetu. Firma, ktorá nemá kvalitnú alebo žiadnu web stránku je oproti konkurencii o krok pozadu.

Naša spoločnosť Webgrafix.sk tvorba web stránok Žilina sa zameriava na tvorbu firemných web stránok s responzívnym dizajnom. Tu naše portfólio nekončí. Zaoberáme sa tiež tvorbou e-shopov, blogov alebo internetových magazínov v okolí Žiliny ale aj po celom Slovensku.

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek


    Tel: +421 948 351 870