tel: +421 948 351 870

Lacné web stránky
zo šablóny

Tvoríme profesionálne web stránky na mieru. Dizajn ako aj funkcie webových stránok sú zostavené podľa vašich potrieb. Pre tých, ktorí potrebujú rýchle a cenovo dostupné riešenie však ponúkame web stránky zo šablóny.

Chcem web stránku zo šablóny
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Cenovo dostupné
web stránky

Web stránky zo šablóny sú tvorené už z vopred pripravených dizajnov, ktoré sa už len naplnia obsahom. To umožňuje vytvoriť vám cenovo dostupné webové stránky. Predpripravené web stránky sú cenovo dostupné. Ich cena začína už na 199 €. Cena je uvedená pri každej web stránke zvlášť. Odvíja sa od zložitosti danej web stránky. Cena za tvorbu web stránky je jednorazová. Odovzdaním projektu u nás nič viac neplatíte.

Chcem lacnú web stránku

Rýchla tvorba
web stránok

Keďže sa jedná už o vopred pripravené web stránky ich tvorba je expresná. Celá tvorba web stránky by teda nemala trvať dlhšie ako 1 týždeň. Pre urýchlenie procesu tvorby je optimálne pokiaľ máte nachystaný obsah, ktorý sa bude umiestňovať na web stránku. Ide teda o fotografie, texty alebo videá. Pokiaľ žiadny obsah nemáte, nevadí. My vám ho po vzájomnej dohode pripravíme.

Chcem hotovú web stránku
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Pred-pripravené
webové stránky

Tvorba web stránky prebieha už z vopred pripravených vzhľadov. Na výber je viac ako 100 vzhľadov, respektíve hotových web stránok, ktoré si môžete zakúpiť. Celý proces prebieha tak, že vy si vyberiete dizajn, vytvoríte objednávku a my vám z tejto predlohy vytvoríme plnohodnotnú web stránku na doméne v tvare www.nazovwebstranky.sk.

Chcem web stránku na mieru

Ako prebieha proces
lacných web stránok?

1.
Tvorba webových stránok

Výber dizajnu

2.
Tvorba webových stránok

Objednávka

3.
Tvorba webových stránok

Zaslanie podkladov

4.
Tvorba webových stránok

Pridanie obsahu

5.
Tvorba webových stránok

Odovzdanie
a zaškolenie

Zobraziť ponuku web stránok

Aké budú moje mesačné poplatky za web stránku?

Za web stránku nebudete platiť žiadne mesačné poplatky. Vašou jedinou pohľadávkou bude webhosting a doména. Webhosting a doména stoja ročne cca 25 €.

Čo všetko budem potrebovať?

Na to aby ste mohli vlastniť web stránku budete potrebovať vlastný webhosting (miesto kam sa ukladajú súbory) a doménu (názov web stránky). Doménu a webhosting vám zakúpime. Taktiež bude potrebné naplniť web stránku textami. V prípade potreby vám zabezpečíme profesionálnych textárov, ktorí napíšu text za vás.

Ako bude moja web stránka vyzerať?

Vzhľad webovej stránky si môžete vybrať z viac ako 100 vopred pripravených dizajnov. Každá pred-pripravená web stránka sa dá upraviť podľa potrieb. Je možné zmeniť farby, logo, obrázky a samozrejme fiktívne texty, ktoré sú umiestnené na prezentačných web stránkach.

Koľko stojí web stránka zo šablóny?

Web stránky zo šablóny sú naozaj cenovo dostupné a lacné. Ich cena začína už na 199 €. Cena každej webovej stránky je však individuálna. Ceny za tvorbu web stránky si môžete pozrieťv zozname vzhľadov. Cena za tvorbu web stránky je jednorazová. Odovzdaním projektu u nás nič viac neplatíte.

Ako prebieha

Tvorba web stránok

zo šablóny?

Tvorba webových stránok

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek


    Tel: +421 948 351 870