tel: +421 948 351 870

Tvorba web stránok
na mieru podľa vašich predstáv

Tvoríme profesionálne web stránky na mieru. Dizajn ako aj funkcie webových stránok sú zostavené podľa vašich potrieb. Pre tých, ktorí potrebujú rýchle a cenovo dostupné riešenie však ponúkame web stránky zo šablóny.

Web stránka na mieru Web stránka zo šablóny
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu
na mieru

Vytvoríme dizajn doslova na mieru. Žiadna tvorba zo šablóny! Všetky dizajnové prvky robené na mieru, podľa vašich predstáv. Zákazníkom vždy vytvoríme niekoľko grafických návrhov. Vy si následne jeden vyberiete a ten spolu ešte doladíme tak, aby vám naozaj sedel.

Chcem web stránku na mieru

Tvorba funkcionality
na mieru

Dokážeme vám vytvoriť webovú stránku s funkciami na mieru. Potrebujete mať na vašej stránke mapu, galériu, objednávkový systém, registráciu užívateľov a podobne? Žiadny problém! Tvorili sme už rozsiahle webové projekty ako inzertné portály a interné podnikové systémy.

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Respenzívny web
mobilný dizajn

Čo to responzívny dizajn, respektíve responzívna web stránka, vlastne je? Ide o dizajn, prispôsobený pre všetky typy zariadení a rozlíšenia obrazoviek –jednoducho dizajn, ktorý je prispôsobený pre mobilné zariadenia a tablety.

Google začalo vo výsledkoch vyhľadávania zvýhodňovať webstránky, ktoré majú kvalitný responzívny dizajn. V praxi to znamená, že pokiaľ máte responzívny dizajn a niekto zadá na svojom smartfóne v Google vyhľadávači kľúčové slovo, na ktoré sa zameriavate, budete mať lepšiu pozíciu ako konkurencia, ktorá responzívny web nemá.

Chcem web stránku na mieru

Administrácia
na správu obsahu

Pomocou administrácie môžete editovať obsah, nastavenia a spravovať svoje kampane. Administrácia obsahuje jednoduchý textový editor, ktorý slúži na úpravu textu. Svoj text si tak môžete naformátovať podobne, ako vo Worde. Pomocou editora môžete tiež vkladať obrázky a galérie. Editor slúži na úpravu existujúcich podstránok, ale napríklad aj na písanie blogov a vytváranie nových podstránok.

Administráciu, ktorá je pomerne jednoduchá, vám prispôsobíme podľa vašej potreby. Zákazníkom poskytujeme video-návody, ušité na mieru alebo osobné školenie priamo v Žiline. Veľmi rýchlo sa tak naučíte pracovať zo systémom a pochopíte podstatu on-line marketingu.

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok

Ako prebieha proces
tvorby web stránok na mieru?

1.
Tvorba webových stránok

Kontaktovanie

2.
Tvorba webových stránok

Konzultácia

3.
Tvorba webových stránok

Tvorba dizajnu

4.
Tvorba webových stránok

Tvorba webu

5.
Tvorba webových stránok

Odovzdanie
a zaškolenie

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

1. Kontaktovnie

Prvý kontakt je kľúčový. Oslovte nás a my vám ukážeme, že webová stránka pre vás, ako aj vaše podnikanie môže byť kľúčom k úspechu. Stačí, ak sa nám ozvete a my vám s tým pomôžeme. Kvalita je dôležitá a my sa ju snažíme zakomponovať do všetkého čo robíme.

Pretože my veci nenechávame na náhodu. Veľkým rizikom je dnes založenie webu bezhlavo a bez žiadnych predošlých skúsenosti. Radi veci plánujeme a tak tomu je aj v prípade tvorby webu. Veď, v konečnom dôsledku, presvedčte sa sami. Kontaktovať nás môžete buď telefonicky, e-mailom alebo cez sociálnu sieť. Takto sa môžeme dohodnúť aj na osobnom stretnutí, kde sa dohodneme na všetkých potrebných detailoch.

2. Konzultácia

Uprednostňujeme osobný kontakt z prostého dôvodu, aby sme si spolu s vami jednoduchšie a jasnejšie prešli všetky detaily. Osobné stretnutie je pre nás z hľadiska dôležitosti a vzájomnej dohody najefektívnejšie a najjednoduchšie.

Sme tu pre to, aby sme pre vás vytvorili webovú stránku podľa vášho „gusta“ bez toho, aby ste museli mať akékoľvek vedomosti o vytváraní webu. Na to sme tu my. Stačí, ak nám poviete všetko o vašej predstave behom konzultácie a my sa do najväčšej možnej miery pokúsime zrealizovať to, čo očakávate a možno aj trocha viac. Poviete nám základné info o vašich produktoch alebo službách, o vašej cieľovej skupine zákazníkov, koho by ste chceli osloviť, o konkurencii a hocičom inom čo nám pomôže . My si stanovíme celý postup, vďaka ktorému sa zameriame na tie najpodstatnejšie atribúty a všetko čo vám nebude jasné vysvetlíme.

3. Výber dizajnu

Dizajnové veci nás bavia a vybrať správny dizajn pre každého klienta individuálne nie je vždy jednoduché. To nám ale nebráni v tom, aby sme k tomu pristupovali s vytrvalosťou a pochopením. Každému sa páči niečo iné a to je výzva pre nás. Pestrosť, rozmanitosť a jedinečnosť sa snažíme skĺbiť do jedného celku bez toho, aby to pôsobilo neusporiadane a metúco. Práve naopak, veríme v šarm a nadčasovosť, čo sa snažíme presadiť aj pri našej práci s webom.

Každý kto vašu stránku navštívi bude schopný sa v nej ľahko a jednoducho orientovať, pričom sa pri jej návšteve bude cítiť navyše príjemne. Vy si môžete vybrať dizajn , ktorý sa vám zapáči a my vám ukážeme, ako do neho vniesť život. Prvý dojem je dôležitý a to platí aj pri návšteve webovej stránky. Ak je vaša stránka zaujímavá a je na ňu radosť pozerať je to prvý krok k tomu, aby splnila skutočne to, čo od nej očakávate.

4. Tvorba web stránky

V tejto fáze upustíme uzdu tvorivosti a pustíme sa do práce. Do vecí sa nepúšťame len tak bezhlavo a preto si prácu na vašom webe rozdelíme do niekoľkých krokov. Čo to znamená? Znamená to, že vašu stránku budeme kódovať, budeme vytvárať jej základnú kostru, obsah a ďalšie prvky od ktorých bude závisieť jej konečný vzhľad.

Každý web je pre nás jedinečný, ako aj každá fáza jeho vývoja a preto každej jednej z nich venujeme špeciálnu pozornosť. Keďže máme radi prehľadnosť a jednoduchosť, ktorú si ale vždy trošku okoreníme, výsledok stojí vždy za to. Našim cieľom je vytvoriť web stránku, ktorá bude jednoducho na zjedenie.

Dovoľte nám vytvoriť pre vás web, ktorý bude jednoduchý a pútavý nielen pre vás samotných, ale aj pre ľudí ktorí ho navštívia. Všetko čo robíme, robíme nadčasovo a s chuťou, čo je prenesené aj do webov ktoré tvoríme. Kvalitná webová stránka má kvalitné základy. Práve preto staviame na kvalitných textoch, pútavom dizajne a kľúčových slovách vďaka ktorým budete na internete „ dobre viditeľní“.

5. Zaškolenie do systému

Nemáte s webmi skoro žiadne skúsenosti a bojíte sa toho, ako so stránkou budete pracovať? Žiadne obavy, my vás preškolíme! Ukážeme vám, ako budete môcť so stránkou pracovať, ako ju budete môcť sami upravovať a prevedieme vás celým systémom tak, aby pre vás bola vaša stránka zábavou a nie trápením.

Postaráme sa o všetko a zároveň vám ukážeme jednoduché triky ako s vašou stránkou budete môcť sami fungovať a ako si niektoré veci pri práci uľahčiť. Nezáleží na tom, koľko skúseností s prácou na webe máte. To podstatné je vaša chuť web stránke venovať nejaký ten čas. Práve tieto atribúty sú kľúčom k efektívnosti a jednoduchosti o čom sa sami môžete presvedčiť.

6. Odovzdanie projektu

Po konečných úpravách aj tých najmenších detailov bude vaša stránka pripravená k použitiu a nám ostane už len jediné a to odovzdať vám od nej kľúč. Po jej zhotovení vám odovzdáme všetky prístupové údaje a môžete sa začať realizovať.

Samozrejme, tým ale naša práca nekončí. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov s vašou webovou stránkou sme ochotní vám pomôcť. Ukazovateľom webovej stránky sú jej výsledky a práve na tie sa pri jej realizácií sústreďujeme. Milujeme to čo robíme a robíme to s nadšením pre vás. Ak sme vás preto aspoň trošku zaujali, neváhajte nás kontaktovať. Veď predsa už len to, že nás čítate má nejaký dôvod.

Ako prebieha

Tvorba web stránok

na mieru?

Tvorba webových stránok

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek


    Tel: +421 948 351 870