Web dizajn na mieru - Tvorba web stránok na mieru

Dizajn
na mieru

Vytvoríme vám dokonalý dizajn na mieru podľa vašich predstáv a požiadavej.

Responzívny dizajn - Mobilný dozajn

Mobilný
dizajn

Vytvoríme vám responzívny dizajn, teda dizajn upravený pre všetky zariadenia.

Funkcie web stránky na mieru

Funkcie
na mieru

Sme schopný nakódovať funkcie na mieru, ako napr. formuláre, registrácie...

Administrácia web stránky

Vlastná
administrácia

Každá nami vytvorená stránka má vlastnú administráciu na editáciu obsahu.

Zabezpečenie web stránky

Zabezpečenie

Využívame niekoľko stupňovú ochranú, ktorá chraní pred spamom a škodlivým obsahom.

Webgrafix.sk

SEO

SEO je proces optimalizácie, pri ktorom sa zlepšujú pozície vo vyhľadávačoch.

Zaškolenie na úpravu web stránky

Zaškolenie

Klientom poskytujeme krátke školenia alebo jednoduché video návody.

Štatistiky návštevnosti web stránky

Ostatné

V cene tvorby sú služby ako napojenie na sociálne siete, Štatistiky návštevnosti...

Aká bude cena
tvorby webovej stránky?

Mini 399 €

 • max. 2 podstránky
 • responzivita + 99 €
 • Dizajn na mieru
 • Redakčný systém
 • úložný priestor 10 GB
 • 25 GB pre emaily
 • Základné SEO
 • 1 konzultačné hodiny

Mega od 799 €

 • viac ako 7 podstránok
 • responzivita + 99 €
 • Dizajn na mieru
 • Redakčný systém
 • Registrácia užívateľov
 • Jazykové mutácie
 • Úložný priestor ∞
 • 25 GB pre emaily
 • Základné SEO
 • Vytvorenie sociálnych účtov
 • SEO školenie
 • 3 konzultačné hodiny
Webgrafix.sk

Kontaktovanie

Prvý kontakt je kľúčový. Oslovte nás a my vám ukážeme, že webová stránka pre vás, ako aj vaše podnikanie môže byť kľúčom k úspechu. Stačí, ak sa nám ozvete a my vám s tým pomôžeme. Kvalita je dôležitá a my sa ju snažíme zakomponovať do všetkého čo robíme.
Pretože my veci nenechávame na náhodu. Veľkým rizikom je dnes založenie webu bezhlavo a bez žiadnych predošlých skúsenosti. Radi veci plánujeme a tak tomu je aj v prípade tvorby webu. Veď, v konečnom dôsledku, presvedčte sa sami. Kontaktovať nás môžete buď telefonicky, e-mailom alebo cez sociálnu sieť. Takto sa môžeme dohodnúť aj na osobnom stretnutí, kde sa dohodneme na všetkých potrebných detailoch.
Webgrafix.sk

Konzultácia

Uprednostňujeme osobný kontakt z prostého dôvodu, aby sme si spolu s vami jednoduchšie a jasnejšie prešli všetky detaily. Osobné stretnutie je pre nás z hľadiska dôležitosti a vzájomnej dohody najefektívnejšie a najjednoduchšie.
Sme tu pre to, aby sme pre vás vytvorili webovú stránku podľa vášho „gusta“ bez toho, aby ste museli mať akékoľvek vedomosti o vytváraní webu. Na to sme tu my. Stačí, ak nám poviete všetko o vašej predstave behom konzultácie a my sa do najväčšej možnej miery pokúsime zrealizovať to, čo očakávate a možno aj trocha viac. Poviete nám základné info o vašich produktoch alebo službách, o vašej cieľovej skupine zákazníkov, koho by ste chceli osloviť, o konkurencii a hocičom inom čo nám pomôže . My si stanovíme celý postup, vďaka ktorému sa zameriame na tie najpodstatnejšie atribúty a všetko čo vám nebude jasné vysvetlíme.
Webgrafix.sk

Výber dizajnu

Dizajnové veci nás bavia a vybrať správny dizajn pre každého klienta individuálne nie je vždy jednoduché. To nám ale nebráni v tom, aby sme k tomu pristupovali s vytrvalosťou a pochopením. Každému sa páči niečo iné a to je výzva pre nás. Pestrosť, rozmanitosť a jedinečnosť sa snažíme skĺbiť do jedného celku bez toho, aby to pôsobilo neusporiadane a metúco. Práve naopak, veríme v šarm a nadčasovosť, čo sa snažíme presadiť aj pri našej práci s webom.
Každý kto vašu stránku navštívi bude schopný sa v nej ľahko a jednoducho orientovať, pričom sa pri jej návšteve bude cítiť navyše príjemne. Vy si môžete vybrať dizajn , ktorý sa vám zapáči a my vám ukážeme, ako do neho vniesť život. Prvý dojem je dôležitý a to platí aj pri návšteve webovej stránky. Ak je vaša stránka zaujímavá a je na ňu radosť pozerať je to prvý krok k tomu, aby splnila skutočne to, čo od nej očakávate.
Webgrafix.sk

Tvorba web stránky

V tejto fáze upustíme uzdu tvorivosti a pustíme sa do práce. Do vecí sa nepúšťame len tak bezhlavo a preto si prácu na vašom webe rozdelíme do niekoľkých krokov. Čo to znamená? Znamená to, že vašu stránku budeme kódovať, budeme vytvárať jej základnú kostru, obsah a ďalšie prvky od ktorých bude závisieť jej konečný vzhľad.
Každý web je pre nás jedinečný, ako aj každá fáza jeho vývoja a preto každej jednej z nich venujeme špeciálnu pozornosť. Keďže máme radi prehľadnosť a jednoduchosť, ktorú si ale vždy trošku okoreníme, výsledok stojí vždy za to. Našim cieľom je vytvoriť web stránku, ktorá bude jednoducho na zjedenie. Dovoľte nám vytvoriť pre vás web, ktorý bude jednoduchý a pútavý nielen pre vás samotných, ale aj pre ľudí ktorí ho navštívia. Všetko čo robíme, robíme nadčasovo a s chuťou, čo je prenesené aj do webov ktoré tvoríme. Kvalitná webová stránka má kvalitné základy. Práve preto staviame na kvalitných textoch, pútavom dizajne a kľúčových slovách vďaka ktorým budete na internete „ dobre viditeľní“.
Webgrafix.sk

Školenie

Nemáte s webmi skoro žiadne skúsenosti a bojíte sa toho, ako so stránkou budete pracovať? Žiadne obavy, my vás preškolíme! Ukážeme vám, ako budete môcť so stránkou pracovať, ako ju budete môcť sami upravovať a prevedieme vás celým systémom tak, aby pre vás bola vaša stránka zábavou a nie trápením.
Postaráme sa o všetko a zároveň vám ukážeme jednoduché triky ako s vašou stránkou budete môcť sami fungovať a ako si niektoré veci pri práci uľahčiť. Nezáleží na tom, koľko skúseností s prácou na webe máte. To podstatné je vaša chuť web stránke venovať nejaký ten čas. Práve tieto atribúty sú kľúčom k efektívnosti a jednoduchosti o čom sa sami môžete presvedčiť.
Webgrafix.sk

Finish

Po konečných úpravách aj tých najmenších detailov bude vaša stránka pripravená k použitiu a nám ostane už len jediné a to odovzdať vám od nej kľúč. Po jej zhotovení vám odovzdáme všetky prístupové údaje a môžete sa začať realizovať.
Samozrejme, tým ale naša práca nekončí. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov s vašou webovou stránkou sme ochotní vám pomôcť. Ukazovateľom webovej stránky sú jej výsledky a práve na tie sa pri jej realizácií sústreďujeme. Milujeme to čo robíme a robíme to s nadšením pre vás. Ak sme vás preto aspoň trošku zaujali, neváhajte nás kontaktovať. Veď predsa už len to, že nás čítate má nejaký dôvod.

Hodnotenie našich služieb

Tvorba webových stránok
4.4 (88%) 10 votes
Nikolfashion.sk

Nikolfashion.sk

Tvorba e-shopu Nikolfashion.sk

Autosulavik.sk

Prestaň
fajčiť

Tvorba web stránky pre odvikacie centrum

Jukabau.de

Pozitivna myseľ

Tvorba web stránky

Duxxmediacie.sk

Duxxmediacie.sk

Tvorba web stránky Duxxmediacie.sk

Bud fit

Bud fit

Tvorba web stránky pre fitnness projekt

Majestic

Majesctic bar

Tvorba web stránky pre Majestic bar

Dovimex.cz

Dovimex.cz

Tvorba web stránky Dovimex.cz

Bestdivesystems.sk

Bestdivesystems.sk

Tvorba e-shopu Bestdivesystems.sk

Vteple.sk

Vteple.sk

Tvorba web stránky Vteple.sk

Bestdivesystems.sk

Vstrekovace

Tvorba web stránky vstrekovac