tel: +421 948 351 870

WordPress
moduly a témy na mieru

Tvoríme WordPress šablóny a moduly na mieru. Potrebujete na vašu web stránku alebo e-shop nakódovať špecifickú funkciu na mieru? My sa o to postaráme. Dokážeme vytvoriť náročnú funkcionalitu ako prepojenie na účtovné programy alebo platobné brány.

Vytvoriť funkciu na mieru Vytvoriť šablónu na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba web stranok a e-shopov na mieru
Tvorba webových stránok

Wordpress moduly
na mieru

Tvoríme WordPress moduly na mieru! Potrebujete vytvoriť špecifickú funkciu, ako napríklad rôzne formuláre, registrácie, prepojenie databázy, odosielanie alebo ukladanie údajov? Žiadny problém! Tvoríme moduly na mieru a dokážeme takmer všetko. Vytvorili sme už desiatky modulov na mieru, ktoré dodnes fungujú tak, ako majú.

Chcem modul na mieru

WordPress šablóny
na mieru

Tvoríme WordPress témy na mieru. Máte na svojom webe nainštalovaný WordPress, ale žiadna z bezplatných tém vás nezaujala? Máme pre vás riešenie. Vytvoríme vám WordPress tému na mieru. Tvorba WordPress témy prebieha tak, že najprv vám vytvoríme niekoľko návrhov, z ktorých si môžete vybrať a následne vám vybranú tému nakódujeme. Takže vaša téma môže vyzerať a pracovať presne tak, ako si prajete.

Vytvoriť šablónu na mieru
Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok

Zabezpečenie
WordPress stránok

WordPress je redakčný systém Open Source, ktorý môže byť v základnej verzií pomerne zraniteľný. Každý web bežiaci na WordPresse by sa preto mal patrične zabezpečiť. V praxi ide o potrebných modulov, zmenu prístupových údajov, zabezpečenie citlivých adresárov, aktualizáciu modulov, opravu zlého kódu, ale tiež o úpravu kódu, aby bol WordPress lepšie zabezpečený.

Chcem zlepšiť zapezpečenie

Optimalizácia
WordPress stránok

Každá webová stránka, nielen tá bežiaca na WordPresse, by mala byť patrične zoptimalizovaná, aby sa načítavala rýchlo. Častokrát sa stretávame s webovými stránkami, ktoré sa načítajú dlhšie ako 20 sekúnd. To je absolútne nevyhovujúce. Zo štatistík vyplýva, že návštevník opúšťa webovú stránku, pokiaľ sa načítava viac ako 3 sekundy.

Pomalé načítavanie webovej väčšinou spôsobujú neoptimalizované obrázky, zle napísaný kód alebo absencia potrebných funkcií, ako je napríklad ukladanie do medzipamäte prehliadača a mnohé ďalšie. Webová stránka sa zvyčajne dá zrýchliť až o 1/3 pôvodného času. A to je naozaj slušné, nakoľko rýchlosť načítania webovej stránky ovplyvňuje aj jej pozíciu vo vyhľadávačoch.

Vytvoriť web stránku na mieru
Tvorba webových stránok

Zavolajte nám

+421 948 351 870

Po - Pia: 07:00 - 19:00

Napíšte nám

info@webgrafix.sk

napíšte nám kedykoľvek


    Tel: +421 948 351 870